فهرست

بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی در بابل برگزار می گردد

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل از برگزاری بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی و هفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی در مرداد سال آینده در بابل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر قدیمی گفت: دکتر امانلو، دبیر کمیته کشوری کمیته تحقیقات دانشجویی وزارت بهداشت و هیات همراه پس از بازدید از امکانات و ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی بابل این دانشگاه را به عنوان میزبان بیست و یکمین کنگره سالیانه ملی وهفتمین کنگره بین‌المللی پژوهشی دانشجویان علوم پزشکی  کشور انتخاب نمودند که در تاریخ ۲۱ الی ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ در بابل برگزار می گردد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به اینکه سلامت سالمندان موضوع ویژه این همایش می باشد، گفت:  علوم دارویی، پزشکی ایرانی، پرستاری و مامایی، خون‌شناسی ‌و‌ سرطان، بـیـمـاری‌هـای غـیـرواگـیــر، علوم اعصاب و بهداشت روان، فناوری و نوآوری‌های علوم‌پزشکی، بیمـاری‌هـای واگـیـر و اخـتـلال ایـمـنـی، آسیب‌شناسی، ژنتیک و سلول‌های بنیادی از محور های فرعی این کنگره می باشند.
وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال مقالات تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۹۹ می باشد، افزود:. در این همایش، دانشجویان بیش از ۶۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور و نیز دانشجویان کشورهای همسایه به ارایه دستاوردهای تحقیقاتی خود خواهند پرداخت.