فهرست

تقدیر از صدا و سیمای استان مازندران توسط دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر جلالی با اهدای لوح سپاس از مدیرکل صداو سیمای مرکز مازندران به دلیل آگاهی بخشی و حضور فعال در مدیریت شیوع ویروس کرونا در استان مازندران قدردانی کرد.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: صدا و سیما با اقدامات آگاهی بخش موجب کاهش اثرگذاری ویروس کرونا شده است.
وی بیان داشت: مجموعه صدا و سیمای استان و دیگر رسانه های استان در بحران کرونا در کنار جامعه سلامت بوده و تلاش های گسترده ای در آگاهی بخشی مردم در خصوص ویروس کرونا انجام دادند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل در بخشی از تقدیر نامه آورده است: صمیمانه از همه خدمات و مجاهدت های ارزنده اصحاب رسانه، خبرنگاران، دوستان و همکاران ارجمند جنابعالی بخاطر تلاش در انعکاس اخبار این روزگار تلخ و نیز بازنمایی حقائق بهداشت و درمان و جلوه های ایثار و فداکاری مدافعان سلامت کشور و بخصوص مجاهدت های غیر قابل وصف مجاهدان سلامت در دانشگاه علوم پزشکی بابل تقدیر و تشکر می‌کنیم.

متن کامل تقدیر نامه به شرح ذیل می باشد:

حضور محترم جناب آقای دکتر هادی ابراهیمی  مدیر کل صدای و سیمای مرکز مازندران  باسلام و تحیت  بدینوسیله لازم می دانم  از همه خدمات ارزنده جنابعالی و همکاران شما در رسانه ملی و همه اصحاب رسانه و خبرنگاران گرامی تقدیر و تشکر نمایم، کار بزرگ شما وهمه ارباب رسانه در آگاهی بخشی و اطلاع رسانی به عموم مردم و انعکاس خدمات پرستاران گرامی و پزشکان ارجمند و کادر بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و ستاد مبارزه با کرونا در بابل و مسئولان بهداشت و درمان و همه مجاهدان و مدافعان سلامت  و بازتاب تابلوهای زیبای ایثار و فداکاری پرستاران و پزشکان و نیروهای مردمی درخدمت به مردم شریف ستایش برانگیز و ان شاءالله در پیشگاه خداوند متعال مأجور خواهید بود .

 صمیمانه از همه خدمات و مجاهدت های ارزنده اصحاب رسانه  ،خبرنگاران،  دوستان و همکاران ارجمند جنابعالی بخاطر تلاش در انعکاس اخبار این روزگار تلخ و نیز بازنمایی حقائق بهداشت و درمان و جلوه های ایثار و فداکاری مدافعان سلامت کشور و بخصوص مجاهدت های غیر قابل وصف مجاهدان سلامت در دانشگاه علوم پزشکی بابل تقدیر و تشکر میکنیم و عزت وتوفیق روز افزون همه را از خداوند منان خواهانیم. 

امیدوارم ایثار و فداکاری ملت و مسؤولان و سربازان خط مقدم درمان در مبارزه با کرونا ، با همکاری  اصحاب رسانه هر چه سریعتر به نتیجه حاصل گردد و شاهد برگشت جهان به روال عادی باشیم.از خداوند دفع بلا  و عزت و پیروزی ملت شریف ایران  را مسالت می نمایم و توفیقات روزافزون جنابعالی  و همه همکاران در خدمت به کشور را از خداوند منان خواهانیم.

   دکتر سید فرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل