ب

دانشگاه علوم پزشکی بابل

برای آشنایی بیشتر با دانشگاه علوم پزشکی بابل و امکانات آموزشی، درمانی، رفاهی دانشجویی با ما همراه باشید.

اخبار ویژه

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بابل از ۹۳ مورد اهدای عضو از ابتدای سال ۱۳۸۵ تاکنون در بابل خبر داد.

این روزها مصلای شهرستان بابل حال و هوای دیگری به خود گرفته بود و حضور جهادی‌ها در مصلای این شهر غوغا به پا کرده؛ جمعیت زیاد مردم جهادگران را به تکاپو انداخته و هر فردی که وارد می‌شود کارش بی‌پاسخ نمی‌ماند، کارها خیلی سریع پیش می‌رود و روی زمین نمی‌ماند، همین است که نام قرارگاه جهادی الکفیل زبان به زبان چرخیده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، دکتر علی کریمی، سردار بهرام سعادتی نمایندگان مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی با همراهی دکتر سیدعلی مظفرپور رئیس دانشگاه از مرکز تخصصی ناباروری فاطمه الزهرا (س)، سلامتکده طب سنتی، ساختمان جدید دانشکده دندانپزشکی، سالن ورزشی بانوان و نمایشگاه دائمی بازدید نمودند.

دکتر حسین آقاجان نژاد مسئول دبیرخانه ساماندهی فضای سبز دانشگاه در خصوص عملکرد شش ماهه این شورا اعلام داشت :

رئیس انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران از حضور اساتید اروپایی و آسیایی در کنگره‌ی بین المللی جراحان مغز و اعصاب ایران در بابل خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل،  دکترمحمدی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با همراهی دکتر سید علی مظفر پور رئیس دانشگاه ، دکتر حسینعلی اصغرنیا معاون فرهنگی ودانشجویی و دیگر مسئولین از اماکن رفاهی وفرهنگی معاونت دانشجویی وفرهنگی بازدید به عمل آوردند.

اخبار علمی

مزایای جراحی سنگ کلیه به روش جراحی بسته

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل از مزایای جراحی سنگ کلیه در بابل به روش بسته PCNL با استفاده از یک برش کوچک به جای شکاف وسیع در روش های گذشته خبر داد.

ویدیو‌ها
تصاویر

روسای دانشگاه از ابتدا تا‌کنون